*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

WoW

Smrt

Pokud se stane, že vaše postava zemře, objeví se vám dotaz "Release Spirit?" Pokud na něj nekliknete, nic se nestane a můžete počkat, až vás oživí někdo z party. Pokud ale nemáte nikoho, kdo by takovým kouzlem disponoval, nebo hrajete sami, můžete dotaz klidně odkliknout. V tuto chvíli se stanete duchem a objevíte se na nejbližším hřbitově. Vaše tělo spolu se všemi věcmi zůstává tam, kde postava zemřela. V této chvíli máte tři možnosti, jak pokračovat:  

Když jsi duch, máš 3 možnosti :

  1. Můžete si také v podobě ducha doběhnout na místo, kde jste zemřeli a tam se sami oživit.  


  2. Stále můžete počkat, až vás někdo oživí. (Tuto schopnost mají Kněz, Šaman, Paladin a Čaroděj). Ve hře ale také existují předměty, které umožňují hráčům za jakékoliv povolání oživovat mrtvé. Tímto způsobem oživen, neztratí postava žádné body zkušenosti, ale po určitou dobu (několik minut) po oživení bude postižena takzvanou "Resurrection Sickness" neboli nemocí z oživení. Ta snižuje statistiky hráče.
  3. Poslední možností je promluvit s NPC postavou, která se nachází na hřbitově (nazývá se Spirit Healer), která vás oživí na místě, kde se právě nacházíte (hřbitov). Tímto způsobem oživení ale ztratíte určitý počet bodů zkušeností! Proto si dobře rozmyslete, než tuto alternativu využijete. V chvíli, kdy jste ve formě ducha, je hra trochu odlišná, než za normálního stavu.
    Neuvidíte ostatní hráče ani nepřátele (pokud nejsou také duchové), vidíte pouze ostatní duchy. Duch běhá rychleji než obyčejná postava, takže se můžete snáze dostat ke svému mrtvému tělu. Najdete ho podle šipky, která se vám objeví na minimapě. Ve formě ducha nemáte k dispozici Public Chat, ale pouze Private Chat. Pokud se stane, že zemřete ve formě ducha (třeba vás zabije nepřítel-duch), objevíte se znovu na hřbitově. Jakmile se dostanete ke své mrtvole, uvidíte nepřátele kolem ní, takže si můžete vybrat co nejbezpečnější místo, kde se chcete zhmotnit.

 


Žádné komentáře