*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

WoW

Hry od Warcraftu

WarCraft: Orcs and Humans - První hra od Blizzard Entertainment.WarCraft II: Tides of Darkness

WarCraft II: Beyond the Dark Portal (Expansion Set) - Datadisk ke hře WarCraft II: Tides of Darkness.

WarCraft II: Deluxe Edition - Obsahuje WarCraft II: Tides of Darkness, datadisk Beyond the Dark Portal a manuál kouzel (Magic of Azeroth Book).

WarCraft II: Battle Chest - Speciální edice, která kromě WarCraftu II a jeho datadisku obsahuje také oficiální přiručku k WarCraftu II.

WarCraft II: Dark Saga - Verze pro Playstation, která obsahuje nejenom WarCraft II: Tides of Darkness, ale také jednu kampaň z Beyond the Dark Portal, který na PC vyšel jako samostatný titul.WarCraft Adventures: Lord of the Clans- Adventura ze světa WarCraftu, která ale nikdy nebyla vydána. Měla pojednávat o životě Thralla, náčelníka Hordy.

WarCraft II: Battle.Net Edition. Zvláštní edice WarCraft II, určená pro hraní na Battle.netu. Je také lépe optimalizována pro novější operační systémy. Obsahuje jak WarCraft II: Tides of Darkness, tak i oficiální datadisk Beyond the Dark Portal.WarCraft III: Reign of Chaos

WarCraft III: Reign of Chaos - Limited Edition. Toto není speciální edice hry, nýbrž edice čtyř různých krabic. Nic jiného toto limitované vydání nenabízelo.

WarCraft III: Reign of Chaos - Collector's Edition. Kromě samotné hry tato edice obsahuje také knihu The Art of WarCraft, DVD na kterém jsou videa ze hry, Soundtrack a památkový sběratelský manuál podepsaný vývojářským týmem.

WarCraft III: Exclusive Gift Set - Tato dárková edice obsahuje navíc oficiální příručku ke hře a DVD.

WarCraft III: The Frozen Throne (Expansion Set) - Datadisk ke hře WarCraft III: Reign of Chaos.

WarCraft III: The Frozen Throne - Limited Edition

WarCraft III: Battle Chest - Tato edice obsahuje WarCraft III i s datadiskem The Frozen Throne a oficiální příručky k oběma těmto hrám.

World of WarCraft - MMORPG hra ze světa WarCraftu.

World of WarCraft - Předobjednávková americká verze hry..

World of WarCraft: Collector's Edition - Tato sběratelská edice vyšla společně s WoW a obsahuje navíc: Látkovou mapu světa, Soundtrack, knihu Art Book, DVD popisující tvorbu hry a zvířátko do hry.
Žádné komentáře