*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

Eminem

Rodina

Debbie (matka)

Svou matku velmi nenávidí za to, jaké měl zkažené dětství. O rozhovorech o svém slavném synáčkovi, které dává médiím, Eminem tvrdí, že jsou nepravdivé a že v nich prostě lže. Ve videoklipu Cleaning Out My Closet ji kope hrob, takže to asi mluví za vše.

 
 
Kim (exmanželka)

Nejprve ji poznal na střední škole, pak se jim narodila dcera, následovně se rozešli, a když se Eminem stal slavným, vzali se. V roce 2001 se rozvedli, zažili si spolu také několik soudních sporů, přičemž během jednoho se Kim pokusila o sebevraždu. V roce 2006 se znovu vzali, avšak nevydrželo jim to ani půl roku; znovu se museli rozvést.

 
 
Hailie Jade (dcera)

Dcera, kterou má s Kim a která se narodila v roce 1995, moc lehký život asi také nemá. Neustálé hádky, rozvody a další komplikace rodičů jí ho zřejmě velmi komplikují. Eminem se však pro ni snaží udělat maximum. Má ji nadevše rád a obětuje kvůli ní i třeba svůj umělecký život, chcete-li, život rappera.

 
 
Marshall Bruce Mathers (otec)

Nikdy ho nepoznal, a ani neví, jak vypadá, neviděl ani jeho fotku. Nenávidí ho též jako matku, i jemu věnoval brutální vzkaz v jedné ze svých písní.

 
 
Nathan (nevlastní bratr)

O jeho nevlastního bratra (z druhého manželství jeho matky) se Eminem staral, protože nechtěl, aby měl dětství, jako měl on sám. Nathan se narodil v roce 1986 a je tedy o 14 let mladší než Eminem.

 
 
Ronald Dean Polkingham (strýc, z matčiny strany)

Byl jsem o tři měsíce starší a to právě on ho přivedl k Hip hopu. Po jeho smrti Eminem ve zmatku zanechal na rok své kariéry rappera; nechal si také udělat tetování, kde vzpomíná na svého nejlepšího kamaráda.

 
 
Todd Nelson (strýc, z matčiny strany)

Todd Nelson (strýc, z matčiny strany)
Nějaký čas u něj Em bydlel, ale zakrátko ho vyhodil na ulici. V roce 2004 zemřel.

 
 
Betty (babička, z matčiny strany)
-
Žádné komentáře