*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

Eminem

Priatelia

Dr. Dre

Slavný rapper, producent, člen slavné skupiny N.W.A., to právě on dal Eminemovi tu příležitost, aby se z něho stala hvězda. Poté, co vstoupil do jeho labelu, se z nich stali přátelé a všichni ti lidé kolem nich by se možná dali nazvat společenstvím. Jako tým Dr. Dre a Eminem rozjeli kariéry spousta hvězd, jako například 50 Centa, G-Unit, Obieho Trice a dalších a dalších.

 
 
Snoop Dogg

Tento slavný rapper je blízkým spolupracovníkem Dr. Dre. Právě kvůli tomu se poznali a natočili spolu nějaký ten duet.

 
 
50 Cent

Rapper, který Eminemovi vděčí za to, že se z něj stala hvězda prvního formátu. Jeho úspěch je obrovský a dá se říci, že rozjel novou éru Hip hopu nebo se alespoň velmi významně zapsal do jeho historie.

 
 
Xzibit

Tento slavný rapper se s Eminemem zná ještě z dávných dob, kdy oba nebyli slavní. Bydlel totiž stejně jako Em v Detroitu. Samozřejmě si zasáhli i do svých uměleckých děl; mají spolu několik kolaborací.

 
 
Ice Cube

Hiphopová legenda, člen N.W.A., tedy skupiny, jež byla Eminemovým vzorem v jeho mládí, je známým Dr. Dre, a tak nebyl problém, aby se s ním Em seznámil. Absolvovali spolu turné Up In Smoke Tour.

 
 
Nate Dogg

Opět rapper, kterého zná prostřednictvím Dr. Dre. Na kontě s ním má i nějaké kolaborace.

 
 
Cypress Hill

S touto slavnou hiphopovou formací nahrál nějaké společné songy a absolvoval s nimi turné po Kanadě.

 
 
Dido

S touto zpěvačkou nahrál známý hit Stan.

 
 
Jay-Z

S tímto slavným rapperem párkrát kolaboroval.

 
 
Kid Rock

S Eminemem už je přítel od dětství. Ačkoliv se jejich dráhy rozešli, v roce 1998 tito rappeři nahráli skladbu, v níž dissují své nepřátele.

 
 
Outsidaz

S touto skupinou již vícekrát spolupracoval.

 
 
Marlyn Mason

Eminem se nejdříve pokoušel tohoto kontroverzního zpěváka urazit tím, že ho zparodoval ve skladbě My Name Is. Ze strany Masona se však nic nestalo, a naopak se domluvili na kolaboraci. Mason účinkoval ve videoklipu The Way I Am a následovně k této skladbě zpíval refrén na Eminemových koncertech. Poté dokonce vydali remix, kde refrén zpívá Marlyn Mason.

Žádné komentáře