*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

Eminem

Nepriatelia

Ja Rule

S Ja Rulem měl Eminem vždy přátelský vztah, ale po vstupu 50 Centa pod jeho label Shady Records se jejich vztahy v tu ránu dostaly na bod mrazu. Proč? 50 Cent a Ju Rule jsou totiž nesmiřitelní nepřátelé. Když 50 Cent podepsal smlouvu s Eminemovým labelem (což bylo v roce 2002), byl v tu chvíli v jejich sporu s Ja Rulem klid. Následovně ale začal Ja Rule dělat nepokoje, a tak Em začal Fiftyho bránit. Poté si vzájemně vyměnili několik diss tracků, nejzajímavější je snad ten, kde Em účinkuje s D12 a svou dcerou. Ta se ho ptá: „Tati, je Ja Rule větší než já? – Ne, zlato, oba jste stejně velcí.“ Vtipu v písni, který zesměšňuje jeho výšku, se můžete smát, nicméně k smíchu už není to, že Ja Rule je napojen na mafii a jeho přátelé jsou drogoví dealeři a vrazi. Mimochodem to právě někdo z Ja Rulova okolí spáchal na 50 Centa v roce 2000 atentát; ten ho jen o fous přežil. Eminem se následovně začal obávat o svůj život, a možná i proto vydal skladbu s klipem Like Toy Soldiers, kde si jako by Ja Rula snaží udobřit.

 
 
Benzino

Spor začal, když dal Benzino v anketě svého vlastního hiphopového časopisu The Source Eminemovi pouze dva mikrofony (něco jako hvězdičky). Sám pak svoji skupinu ohodnotil čtyřmi a půl mikrofony a jako vítěz se dal na přední stránku časopisu. Potom ho nazval kulturní vťerkou a Eminem na to odpověděl ve svém mixtapu diss trackem Nail in the Coffin. Následovně Benzino odvětil tím, že zabije jeho dceru, na to ale Eminem neodpovědl, i když některé zdroje tvrdí, že ano. 50 Cent a Angie Martinez měli vypustit diss track, avšak v jednom rozhovoru s Angie Martinezem Benzino řekl, že je Eminem rasista a že je ničí hiphopovou kulturu.

 
 
Cage Kennylz

Spor začal v roce 1998 po vydání Eminemova alba Slim Shady EP. Cage totiž řekl, že Em kopíruje jeho styl a jeho texty. Ve svém dalším album mu to Em oplatil v písni Role Model. Následovně si to navzájem opláceli v mnoha skladbách.

 
 
Canibus

Eminem se jednou ve svém freestylu zmínil o Canibusovi, ale neurážel ho. Ten si to však vzal osobně a na Ema nahrál diss track U Didn’t Care. Tak beef začal. Nadále si ho Canibus vzal na mušku na svém albu, kde dokonce byla Eminemova postava na předním obalu. Mnohé spekulace tvrdí, že se tím Canibus snažil získat publicitu.

 
 
Everlast

Beef začal Everlast, když Eminema zdissoval na jednom ze svých alb. Následovně Em v jednom interview prohlásil, že Everlast patří mezi lidi, které chce v brzké době zdisssovat. Jak řekl, tak učinil; nahrál dvě skladby – I Remember a Quitter.

 
 
ICP (Insane Clown Posse)

V roce 1995 Eminem roznášel letáky na nějakou party. Na těch letácích bylo napsáno, že mezi hlavními hosty vystoupí ICP, což nebyla pravda; Em si tak chtěl pouze přivydělat peníze. Následovně mu to ICP oplatili dissem Slim Anus. Tak jejich dissování začalo, skončilo tehdy, když si ICP vzali na mušku celou Eminemovu rodinu. Na to už se žádné reakce nedočkali.

Žádné komentáře