*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

Eminem

Filmografia

Pokud mluvíme o Eminemovi jako o herci, už má na kontě tři filmy. Mezi hlavní určitě patří autobiografie 8 Mile, následovně role Chrise v The Wash a poté postraní role v seriálu Have Gun - Will Travel.

 
Have Gun - Will Travel (2007)
Have Gun - Will Travel je seriál, v jehož jedné epizodě Eminem účinkuje.
 
8 Mile (2002)

Film, který je takřka autobiografický, se dočkal mnoha úspěchů a ze všech tří, v nichž Eminem účinkoval, je také nejúspěšnějším.

Jak už bylo řečeno, Eminem v něm hraje sám sebe a popisuje svou cestu na vrchol. Snaží se navodit atmosféru toho, jak žil a z čeho se musel dostat. Film je plný rapu a prodejně úspěšný soundtrack (prodalo se 9 milionů kusů) celou atmosféru dotvrzuje.

8 Mile se hrál i v českých kinech a následovné vyšel i na DVD, a to s českým dabignem a titulky - tedy s kompletní lokalizací. Snímek, který režíroval Curtis Hanson, se dočkal i Osacara za nejlepší filmovou muziku.

 
Trailer 1 I Trailer 2 I České titulky I Recenze
 
The Wash (2001)

The Wash je snímek, v němž jako hlavní postavy účinkují dva velikání Hip hopu, a to Dr. Dre a Snoop Dogg. Eminem v něm stvárnil roli Chrise, který je vedlejší postavou.

V komedie, jíž napsal D.J. Pooh, si zahrálo mnoho dalších hvězd, jako například Ludacris, Xzibit nebo Shaquille O'Neal.

V České republice tento film nebyl ani v kinech, ani nevyšel na DVD. Zbývá vám teda jenom si ho koupit ze zahraničí nebo stáhnout z internetu.

 
Trailer I České titulky
 
Žádné komentáře