*BlackZone* - ^BZ*

Scarface - The world is yours

Need for Speed: Pro Street

Toplist

TOPlist

50Cent

Zaujímavosť

Byl vychováván prarodiči v Queensu.

Crack a kokain začal prodávat teprve, když mu bylo 12 let.

Jeho první prohřešek se stal na stř. škole, když byl chycen s ampulkou cracku skrytou v jeho teniskách.

Jeho crackové výdělky každým dnem rostly až na 5 000 dolarů denně, rap ale viděl jako cestu jak se z toho dostat ven.

Jeho 1. příležitost přišla roce 1996 tím, že poznal Jam Mastera Jaye, představitele Run D.M.C.

Jeho syn Marquise, který se narodil v roce 1997, od něj dostal přezdívku 25 Cent. Identitu jeho matky ale 50 Cent odmítá veřejnosti prozradit.

V létě roku 1999 byl vydán jeho první singl song How to Rob, který vtipkoval na účet hudby tehdejších celebrit, např. Mariah Carey, Master P, Timbaland a Jay-Z. Ne každý to viděl jako vtipné. Jay-Z, Big Pun, Sticky Fingaz a Ghostaface Killah, ti všichni odpověděli na tuto skladbu.

Na jaře 2000 byl střelen do tváře, ruky a nohou mužem s pistolí ráže 9 mm z bezprostřední vzdálenosti. Incidinet jen o vlásek přežil.

Jednou řekl, že Ja Rule byl inspirací pro skladbu s názvem Wanksta, což je jím vymyšlená nadávka.

V listopadu 2002 obdržel předvoání k policejnímu výslechu ohledně vraždy Jam Mastera Jaye, jeho blízkého přítele a spolupracovníka. Nakonec mu byla zhruba po dobu jednoho měsíce přidělena policejní ochrana.

Je levák.

Jeho oblíbený song z alba Get Rich or Die Tryin' je Many Men.

Nikdy neměl oficiální práci než rap.

Objevil na remixu od J-Lo s názvem I'm Gonna Be Alright.

G-Unit uzavřela smlouvu s textilním koncernem Reebok na výrobu bot a textilu se značkou G-Unit, což 50 Centovi přineslo velký obnos peněz a popularizaci značky.

Má psa, který se jmenuje Dollar.

Koupil multimilionářské sídlo, které dříve vlastnil známý boxer Mike Tyson. V roce 1996 stálo Tysono toto sídlo 2,1 milionu dolarů, 50 Cent ho ale koupil za 4,1 miliony dolarů. Luxusní vila má 52 místností: 25 je z toho koupelen a 18 ložnic. Mimojiné je v ní výtah, dvě místnosti na kulečník, kino a šatny.

Na MTV Music Awards 2003 mu doporovod dělala herečka Vivica A. Fox.
Narodil se ve stejný den, ale ne stejný rok jako známý politik George W. Bush.

Jeho oblíbený herec je Charlie Sheen.

Nikdy nepije alkohol a nekouří. Na fotkách je ale často vidět s marihuanou, cigaretou, doutníkem nebo lahví alkoholu, jedná se totiž o jeho image.

 
 
 

Jeho vykreslená postava na obalu alba The Massacre je proto, že chtěl vypadat jako Ninja Turtle (Želva Ninja). Jeho syn Marquise má tyto kreslené postavičky rád, a dokonce i on sám je jejich fanouškem; jeho oblíbená postava je Donatello.

Podepsal smlouvu s Eminemovým Shady Records, jehož nahrávky jsou distribuovány pod Interscope Records.

Vyrůstal ve stejná části Queensu jako bratranec newyorského herce Dwayna Winsteada.

Když dostal od Columbia Records 65 000 dolarů, tak 50 000 z toho dal Jam Masteru Jayovi a 10 000 svému právníkovi.

Jeho výroky:
"The only thing that I'm scared of is not livin' up to the expectations of Dr. Dre and Eminem."

"Right now he's desperate. He should be talking about me, not Eminem and Dre and everybody else. He'll lose, he knows that. The route that he has to take is the 'I'm a mad gangsta' hardcore route, and ain't nobody gonna believe him."--On his feud with bubblegum rapper Ja Rule.

"In Hollywood they say there's no business like show business in the hood they say there's no business like ho business."

"I'm not trying to save the world. As a musician and artist, it just ain't me."

"A man becomes as attractive as an attractive woman when he becomes successful and is publicly noted. Power's an aphrodisiac."

"I think it's easier for the general public to embrace me in a negative way. You have people who already have a perception of me that says I'm a bad person."

"I don't display emotions. I have every feeling that everyone else has but I've developed ways to suppress them. Anger is one of my most comfortable feelings."

"In my neighborhood if you're too aggressive, you intimidate someone, they kill you. Or if you decide to be emotional and you start crying, you're a victim. You know, the kid in the schoolyard that doesn't want to fight always leaves with a black eye. You have to find a way to stay in the middle, somewhere where people just don't mess with you because they know that you don't have a problem with it if it goes there."

"If they keep comin' at me, I'll just keep responding back until they don't exist anymore. I got the time and energy to ruin what is left of their careers, if they want to do that." - On his feuds with all of his adversaries (such as Nas, Jadakiss, Fat Joe, Shyne, The Game, Ja Rule, Sheek Louch and Styles P. among others)
Žádné komentáře